Pro Trainer Football Biało-Czarny

Pro Trainer Football
 
27.01zł
Opcja:
Ilość:

Znakomita piłka treningowa wykorzystywana do treningu w wielu brytyjskich klubach piłkarskich. Piłka Pro Trainer Diamond Football wyróżnia się szczególnie wysoką jakością. Większość z dostępnych na rynku, piłek treningowych wykonana jest z taniego PVC. Piłka Pro Traniner natomiast wykonana jest ze skóry laminowanej z warstwą mikrofibry, używanej zazwyczaj tylko w drogich piłkach meczowych. W praktyce jest to więc piłka treningowa jakości piłki meczowej. Piłka Pro Trainer utrzymuje swoje parametry w każdych warunkach pogodowych. Wierzymy, że dzięki temu zaprojektowana z pasją i  fachowo uszyta piłka Pro Trainer należy do najlepszych na rynku piłek do treningu piłki nożnej. 

Najnowszym dodatkiem do oferty piłek Diamond Football są dwie piłki Pro-Trainer w jaskrawych kolorach ułatwiających grę przy słabszych warunkach oświetleniowych np. w zmie przy dużym zachmurzeniu i mglistej pogodzie oraz na słabiej oświetlonych boiskach.

 

Piłki Pro-Trainer dostępne są w rozmiarach: 3, 4 i 5 w kolorach: biało-czarnym, żółto-niebieskim, pomarańczowo-czarnym oraz w kolorze biało-niebieskim.

Opis Techniczny
Wymiary: Rozmiar 3, 4, 5
Materiał: Wysokiej jakości PU, lateks
Inne Informacje: Nie zawiera PVC, szyta ręcznie

Zdjęcia i Filmy

Pro Trainer Football
Pilka Treningowa dla Profesjonalistów Pro Trainer
Pro Trainer Football
Pilka Treningowa dla Profesjonalistów Pro Trainer