Żółto-Czarna Piłka Pro Trainer

Niedostępny
Doskonała, wszechstronna piłka treningowa, wykorzystywana w treningach pierwszoligowych klubów angielskich ale także w wielu szkółkach i akademiach piłkarskich. Dzięki niskiej cenie i wysokiej jakości jest jednym z najpopularniejszych produktów firmy Diamond Football. Duży wybór kolorów i rozmiarów, od rozmiaru 3 przeznaczonego dla dzieci do lat 9 po rozmiar 5, dla seniorów, ligi 19-latków, 15-latków i ligi kobiecej.  
Piłka Pro Trainer Diamond Football wyróżnia się szczególnie wysoką jakością, skonstruowana jest lateksowego pęcherza i czterech warstw podszewki, nie zawiera PVC.Piłka Pro Trainer utrzymuje swoje parametry w każdych warunkach pogodowych. Wierzymy, że dzięki temu zaprojektowana z pasją i  fachowo uszyta piłka Pro Trainer należy do najlepszych na rynku piłek do treningu piłki nożnej. 
 
Najnowszym dodatkiem do oferty piłek Diamond Football są dwie piłki Pro-Trainer w jaskrawych kolorach ułatwiających grę przy słabszych warunkach oświetleniowych np. w zmie przy dużym zachmurzeniu i mglistej pogodzie oraz na słabiej oświetlonych boiskach.
 
Piłki Pro-Trainer dostępne są w rozmiarach: 3, 4 i 5 w kolorach: biało-czarnym, żółto-niebieskim, pomarańczowo-czarnym oraz w kolorze: biało-niebieskim.
Opis Techniczny
Opis Techniczny
Wymiary: Rozmiar 3, 4, 5
Materiał: Wysokiej jakości PU, lateks
Inne Informacje: Nie zawiera PVC, ręcznie szyta

Zdjęcia