Biało-Niebieska Piłka Treningowa Pro Trainer

 
27.01zł
Opcja:
Ilość:

Świetna piłka treningowa wykorzystywana do treningu w wielu akademiach i szkółkach piłkarskich znanych klubów piłkarskich na świecie. Piłka Pro Trainer Diamond Football wyróżnia się szczególnie wysoką jakością, skonstruowana jest lateksowego pęcherza i czterech warstw podszewki, nie zawiera PVC. Zewnętrzna powłoka zrobiona jest z wysokiej jakości skóry laminowanej z warstwą mikrofibry, używanej zazwyczaj tylko w drogich piłkach meczowych. W praktyce jest to więc piłka treningowa jakości piłki meczowej. Piłka Pro Trainer utrzymuje swoje parametry w każdych warunkach pogodowych. Wierzymy, że dzięki temu zaprojektowana z pasją i  fachowo uszyta piłka Pro Trainer należy do najlepszych na rynku piłek do treningu piłki nożnej. 
 
Najnowszym dodatkiem do oferty piłek Diamond Football są dwie piłki Pro-Trainer w jaskrawych kolorach ułatwiających grę przy słabszych warunkach oświetleniowych np. w zmie przy dużym zachmurzeniu i mglistej pogodzie oraz na słabiej oświetlonych boiskach.
 
Piłki Pro-Trainer dostępne są w rozmiarach: 3, 4 i 5 w kolorach: biało-czarnym, żółto-niebieskim, pomarańczowo-czarnym oraz w kolorze: biało-niebieskim.
Opis Techniczny
Wymiary: Rozmiar 3, 4, 5
Materiał: Wysokiej jakości PU, lateks
Inne Informacje: Nie zawiera PVC, ręcznie szyta

Zdjęcia