Manekin Treningowy Pro Senior Czerwony

 
372.60zł
Senior – Czerwony
Ilość:

Nowy, ulepszony wzór jednego z najlepszych murów treningowych, który regularnie używany jest w treningach wielu profesjonalnych klubów piłkarskich w Europie. Manekin Pro Diamond Football wyprodukowany z lekkiego i wytrzymałego materiału - super nylon flex, który łatwo wygina się pod wpływem uderzenia ale szybko wraca do pionu. Obecnie na rynku znajduje się wiele podobnych z wyglądu manekinów wykonanych z taniego plastiku, który łatwo ulega zniszczeniu. Manekin Diamond Pro dzięki wykorzystaniu droższego materiału super nylon jest lepiej przystosowany do intensywnego użytku w czasie treningu i odporny jest na pęknięcia.
 
Manekin jest bardzo stabilny,  przymocowany jest do gruntu czterema kolcami dzięki czemu nie przewraca się w czasie treningu nawet po silnym uderzeniu piłki. Manekin może być również używany na sztucznej nawierzchni i w hali sportowej w połączeniu z dostosowaną do niego podstawą firmy Diamond Football (również dostęstępna w naszej ofercie). 
 
Mur treningowy firmy Diamond może być zastosowany w różnorakich ćwiczeniach piłkarskich; do treningu rzutów wolnych i rożnych, dryblinku, celności podań i w wielu innych ćwiczeniach. 
 
Manekin Trenignowy Pro dostępny jest w dwóch rozmiarach: Senior 180cm oraz Junior 163cm.
 
Nasze mury treningowe dostępne są w kolorach: żółtym, czerwonym i niebieskim. 
 
 
 
Opis Techniczny
Wymiary: Wysokość 180cm
Materiał: Nylon
Inne Informacje: Mocowany na 4 kolcach, jednolity odlew, Aerosensa - siatkowy wzór zwiększających odporność na silne podmuchy wiatru

Zdjęcia