Koszt i Czas Dostawy

Sklep diamondfootball.pl dostarcza zamówienia na terenie całej Polski. 

 

 

Koszty dostawy:

 

Standardowa dostawa 3-5 dni roboczych, koszt dostawy niezależnie od ilości produktów to 64 PLN.

 

Do produktów o dużym gabarycie doliczana jest dodatkowa dopłata w wysokości:

 

do 4 sztuk - 150 PLN 

5 do 8 sztuk - 300 PLN

9  do 12 sztuk - 450 PLN

13 do 16 sztuk - 600 PLN

 

Produkty, do których doliczana jest dodatkowa opłata:

 

 

Koszty dostawy można sprawdzić w koszyku. O całkowitych kosztach zamówienia wraz z kosztami dostawy, zostaniesz poinformowany w kasie, przed końcowym zaakceptowaniem płatności. 

 

Firma kurierska realizująca dostawę wyznaczana jest przez firmę Diamond Football Co Ltd. Paczki doręczane są wyłącznie w dni robocze, w godzinach pracy firmy kurierskiej. Prosimy wybrać takiego adresu dostawy dla przesyłki, aby możliwe było jej skuteczne doręczenie w tych godzinach. Adres dostawy może być inny niż adres do faktury. O szczegółach doręczenia, takich jak nazwa kuriera, który doręczy przesyłkę oraz numer nadania, poinformujemy w mailu wysyłanym w momencie przekazania paczki firmie kurierskiej.

 

Przy odbieraniu przesyłki od diamondfootball.pl zalecamy sprawdzenie stanu przesyłki. W przypadku stwierdzenia wad, uszkodzenia opakowania lub widocznego uszkodzenia produktów prosimy o otwarcie paczki w obecności dostawcy oraz o:

 

  • dokładne opisanie w liście przewozowym stanu przesyłki,

  • uzyskanie podpisu dostawcy pod swoimi uwagami w liście przewozowym,

  • zgłoszenie do diamondfootball.pl zaistnienie takiej sytuacji w terminie 3 dni roboczych

     

 

Czas realizacji zamówienia

 

Na czas, po którym przesyłka trafia do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej skompletowanie i czas potrzebny kurierowi na jej dostarczenie.

Prosimy, pamiętaj, że koszt dostawy zostanie doliczony do cen towarów w kasie. Obie kwoty składają się na ostateczny koszt zamówienia. Jest on zawsze podany w zamówieniu, które można zobaczyć na ekranie po wypełnieniu formularza danych osobowych, sposobu dostawy oraz formy płatności.

Zamówiony towar wyślemy na adres, który podasz w formularzu danych osobowych jako adres dostawy.

 

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy 

 

Czas realizacji - w przypadku gdy całość zamówienia znajduje się w magazynie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności (dotyczy jedynie dni roboczych).

 

Czas dostawy wynosi od 3-5 dni roboczych. Opcja szybkiej dostawy jest możliwa jedynie po uprzednim skontaktowaniu się z biurem obsługi diamondfootball.pl za dodatkową opłatą.

Diamondfootball.pl nie odpowiada za ewentualne opóźnienia wynikające z winy firmy kurierskiej.

 

Podanie adresu uniemożliwiającego dostarczenie przesyłki może spowodować dodatkowe koszty. W wypadku gdy kurier nie mogąc dostarczyć przesyłki, np. z powodu błędnie podanego adresu, odeśle zamówienie do diamondfootball.pl możesz zostać obciążony dodatkowymi kosztami za ponowną dostawę pod nowy adres.